Tuesday, 1. September 2015  ir    ir ir
لوفت هانزا در ایران لوفت هانزا در ایران
lufthansa لوفت در زبان آلمانی به معنی هوا می باشد لوفت هانزا معروف ترین و شیک ترین و گران ترین خط هواپیمایی آلمان و... لوفت هانزا در ایران

lufthansa لوفت در زبان آلمانی به معنی هوا می باشد لوفت هانزا معروف ترین و شیک ترین و گران ترین خط هواپیمایی آلمان و اروپاست و قصد دارد در ایران سرمایه گذاری کند. محمود نجفی عرب عضو اتاق بازرگانی صنایع معادن ایران گفت این شرکت بتازگی از ایران درخواست کرده تا امکان سرمایه گذاری در زمینه ساخت فرودگاه را در ایران فراهم کند. این مذاکرات در هفته های قبل انجام شده است. این شرکت قرار است خط پروازی مستقیم با تهران هم برقرار کند.

رابطه تجاری اقتصادی و فرهنگی ایران با المان بسیار مهم است. کشور المان باید در راس اولویت در همکاری و الگوبرداری توسعه برای ایران باشد. رابطه با اروپاییان بویزه المان ظرافت های سیاسی خاصی دارد و ان پرهیز از القاء ترس هست. مسئولان اروپایی بسیار به رفتار وسخنان مسئولان حساس هستند وخیلی زود می ترسند و این در روابط اقتضادی با آنها تاثیر دارد. به همین دلیل سیاسیون ونظامیان باید با خبرگان اقتصادی همهانگ باشند و حرفهایی که موچب هراس و ترس اروپایی ها و فراری دادن انها از سرمایه گذاری در ایران می شود بپرهیزند.

lufthansa2 lufthansa

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.