job job job  job        jobjob job  job

صعود ایران مشکل، اما ممکن است

فردوسی پور

عادل فردوسی پور در مصاحبه با خبرنگار روسیا الیوم صعود تیم ملی فوتبال ایران به مرحله بعد را دشوار اما در عین حال ممکن دانست. با نزدیک شدن به زمان مسابقه حساس ایران و آرژانیتن، گمانه زنیها برای گروه ششم افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از شبکه تلویزیونی روسیا الیوم، احمد سامی خبرنگار این شبکه در گزارشی از تهران گفت ایران برای حمایت از تیم ملی فوتبال خود که مسابقاتی در جام جهانی انجام می دهد آماده شده است. تیم ملی فوتبال ایران برای چهارمین بار در این مسابقات حضور دارد. ایرانی ها بخش های زیادی از رسانه و برنامه های خود را به فوتبال اختصاص داده اند و انتظار خبرهای خوشی از آن دارند.

در ادامه گزارش عادل فردوسی پور گزارشگر فوتبال در مصاحبه با خبرنگار این شبکه گفت جام جهانی در مجموع سخت و دشوار است و سی و دو تیم در آن حضور دارند که نمی توان هیچ یک از آن ها را دست کم گرفت. به نظر من ما ایرانی ها اگر بخواهیم به مرحله بعد صعود کنیم باید انتظارات معقولی داشته باشیم، این کار دشواری است اما ممکن است.

خبرنگار این شبکه تلویزیونی روسیه افزود با وجود اینکه تیم هایی که ایران با آن ها بازی خواهد کرد براساس معیارهای فوتبال ضعیف نیستند اما امیدوارند که کاری برای تاریخ فوتبال در کشورشان انجام دهند به ویژه اینکه تیم های شرکت کننده در جام جهانی برزیل در سطح جهانی ، بهترین تیم ها به شمار می روند. شهروندان ایرانی معتقدند صرف حضور تیم ملی این کشور در جام جهانی در حد خود پیروزی محسوب می شود.

برگرفته از شبکه خبر

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job