job job job  job        jobjob job  job

فرانسه 8 گل زده در دو مسابقه

14-6-21-11013france

تیم ملی فوتبال فرانسه دومین مسابقه خود را هم با تفاضل بالا برد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرانسه در دومین مسابقه خود به مصاف سوئیس، تیم سرگروه گروه پنجم رفت. فرانسوی‌ها كه مسابقه اول را با نتیجه سه بر صفر از هندوراس برده بودند، در دومین بازی ثابت كردند كه یكی از مدعیان قهرمانی در این جام هستند. فرانسه در دقیقه 17 توسط اوليور جيرود به گل اول رسید. گل دوم هم در دقیقه 18 توسط بليز ماتوئيدي زده شد. داور در دقیقه 32 یك پنالتی هم برای فرانسه گرفت كه كریم بنزما این ضربه را از دست داد. اما متيو وابوئه نا در دقیقه 40 ناكامی بنزما را جبران كرد و سومین گل فرانسوی‌ها را زد تا این تیم با نتیجه‌ای خوب به رختكن برود.
فرانسه اما به سه گل راضی نشد و كریم بنزما در دقیقه 67 گل چهارم را زد و پس از او موسي سيسوکو در دقیقه 73 گل پنجم را هم زد. پس از این گل سوئیسی‌ها همچنان امیدوار به نتیجه گرفتن از این میدان بودند و روحیه خود را نباختند. آن‌ها در دقایق 81و 87 توسط بلريم ژمايلي و گرانيت ژاکا دو گل را جبران كردند.

تلاش سوئیسی‌ها برای دوباره باز كردن دروازه فرانسه بی نتیجه ماند و حتی در آخرین دقیقه مسابقه هم كریم بنزما گل ششم را به این تیم زد تا اقتدار فرانسه را به رخ مدعیان بكشاند. اما داور كه اعتقاد داشت پیش از ضربه كریم بنزما سوت پایان مسابقه را زده، گل ششم فرانسه را قبول نكرد و این مسابقه با نتیجه 5-2 به سود فرانسه به پایان رسید.

گرفته شده ار خبرآنلاین.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job