job job job  job        jobjob job  job

آلمان اولین مقصد مهاجران

pegida

جنبش پگیدا ضد خارجی ها بويژه مسلمانان در درسدن

ایرانبیلد > جهانی بسوی نا امنی می رود و نا امنی نتیجه سیاستهای غلط اروپا در حمایت از تروریست ها بود و اکنون دود آن به چشم خودشان رفته است. امسال 750 هزار نفر به سوی آلمان هجوم آورده اند اکثرا هم از کشورهای شمال آفریقا و خاورمیانه هستند. اعراب شمال افریقا از نظر فرهنگی خیلی عقب مانده هستند و جرم و بزهکاری زیادی در آلمان دارند و موجب ناا منی می شوند. جنبش های نژادپرستی و نارضایتی در آلمان رو ب افزایش هست. دو جنبش خیلی قوی ضد مهاجران پگیدا در درسدن و لگیدا در لایپزیگ ضد پذیرش مهاجران بویژه اعراب و مسلمانان در شرق آلمان گسترش یافته میزان حمله به خارجی ها امسال 40 در صد افزایش یافته است.

مهاجران افغاستانی زیادی هم روانه آلمان شده اند اما افغانستانی ها نسبت به بقیه کشورها راحت تر توسط دولت آلمان پذیرش می شوند. بعد از انفجارهای اخیر کابل هزاران افغانستانی برای دریافت پاسپورت و خروج از کشور صف کشیده اند. اما در کمپ های داخل آلمان هر رو بین مهاجران عرب از یک سو و مهاجران افغانستانی و ایرانی درگیری و نزاع شدید در دریافت های کمک های مردمی رخ می دهد.

به نظر اروپا بزودی مجبور می شود برای برگزاری امنیت در خاورمیانه اقدام عاجل کنند وگرنه امنیت اجتماعی خودشان با ورود مهاجرانی که فرهنگ خیلی متفاوت و عقب مانده تری نسبت به آلمانی ها دارند به خطر می افتد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Iran
Greenmatech
notruf

     job