job job job  job        jobjob job  job

سیلیکون ولی حامی توافق هسته‌ای

بیش از ۵۰۰ نفر از  ایرانیان مشهور صنعت تکنولوژی در سیلیکون ولی Silicxon Valley و جمعی دیگر از ایرانیان مشهور در آمریکا با انتشار نامه‌ای سرگشاده با عنوان We Are All Connected  از توافق هسته‌ای دفاع کردند.

آرش فردوسی بنیانگذار Dropbox، انوشه انصاری، سالار کمانگر مدیرعامل سابق YouTube، دارا خسروشاهی مدیرعامل Expedia ،  علی رونقی مدیر سابق عملیاتی Twitter، امید کردستانی مدیر ارشد بخش تجارت Google، حمید بیگلری معاون سابق CitiGroup ، فیروز نادری از مدیران NASA، علی پرتوی یکی از بنیانگذاران Code.org ، پژمان نوزاد ، آیدین قاجار مدیرمحصول Facebook، محمد افشار مدیرعامل Oracle و  دهها شخصیت مشهور و موفق ایرانی عرصه تکنولوژی در سیلیکون ولی این نامه را امضا کرده‌اند.

Silicon_valley_title

در این نامه آمده است : ما آمریکایی‌های ایرانی تبار هستیم. همچون سایر آمریکایی‌ها به کشور بزرگمان افتخار می‌کنیم و به طور قاطع از آزادی و ایده‌ال‌ها و فرصت‌های ( موجود در این کشور ) دفاع می‌کنیم. ما همه با هم کار کرده‌ایم تا این کشور را به بهترین کشور جهان تبدیل کنیم.

این نامه می‌افزاید: همچون همه آمریکایی‌ها ما نیز شامل همه نوع نژاد و نگاه سیاسی و مذهبی هستیم و باخیلی موارد هم مخالفیم اما با یک چیز موافقیم و آن این است که  حل مشکلات از طریق ارتباط  برای جهان بهتر از مجادله است. در طی دهه‌های اخیر جنگ جان هزاران آمریکایی را گرفته و تریلیاردها دلار هزینه داشته و مجادله‌ها به پایان نرسیدهم است. زمانی که ما از طریق دیپلماسی به اهدافمان برسیم همه پیروزیم.

پیام ما درباره مردم است نه سیاست.

پتانسیل دیپلماسی با ایران ورای جلوگیری از جنگ است. این فرصتی برای تبادل فرهنگی، برای مردم و برای ایده‌هاست. این (‌دیپلماسی) شانس زیادی برای آمریکایی‌ها و ایرانی‌ها ایجاد می‌کند که آینده روشن‌تری برای فرزندانمان بسازد.

در حالی که دولت ایران و دولت های غربی تفاوتهای عمیقی داشته اند، مردم ایران دارای سابقه طولانی تحمل ، مهمان نوازی، خلاقیت و نوآوری بوده اند. مردم ایران خواهان صلح ، رفاه، و پیگیری خوشبختی فقط به همان اندازه آمریکایی‌ها هستند.

 ، دوستان آمریکایی ما از شما می خواهیم برای نشان دادن تمایل خود را برای صلح و رفاه با حمایت از توافق اخیر میان ایالات متحده، ایران و دیگر قدرت های بزرگ جهان برای این فرصت منحصر به فرد برای آمریکایی‌ها و ایرانی‌ها به ما بپیوندید. ما را در آغوش این فرصت منحصر به فرد برای آمریکایی ها و ایرانی برای اتصال بپیوندید. بیایید تاریخ را بسازیم.

http://www.supportpeace.org

منبع : آی تی ایران

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


Iran
Iran
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job