Sunday, 16. August 2015  ir    ir ir
مانی گرام، آسان ترین راه انتقال فوری پول مانی گرام، آسان ترین راه انتقال فوری پول
این روش را من از یک کلاهبردار اینترنتی که قصد داشت دو هزار و پانصد یورو از من احاذی کند آشنا شدم. کلاهبرداران اینترنتی... مانی گرام، آسان ترین راه انتقال فوری پول

A man conducts business at a MoneyGram site in Essen, Germany. By the end of the year, MoneyGram said it also expects to roll out a mobile version of its website to make it easier for customers in the U.S., the U.K, and Germany to send money. // Byline: MoneyGram International // Submitter: Pete Johnson // 12092012xBIZ

این روش را من از یک کلاهبردار اینترنتی که قصد داشت دو هزار و پانصد یورو از من احاذی کند آشنا شدم. کلاهبرداران اینترنتی ایمیل دوستانتان را هک می کنند یا گاهی ایمیل دیگری با همان نام اما پسوند متفاوت ایمیلی می سازند با دسترسی به لیست دوستان شما به تک تک شما ایمیل می فرستند و می گویند در فلان کشور مشکل اورژانسی رخ داده معمولا می گویند دزد زده یا تصادف کردند یا عمل جراحی اورژانسی دارند. البته روش بسیار احمقانه است و بعید به نظر می رسد کسی فریب این شیادان اینترنتی را که حاضر نیستند ادرس و تلفن بدهند را بخورد. این کلاهبردار گفت از طریق مانی گرام money gram در عرض یک دقیقه می توانی 2500 یورو به اوکراین برای من حواله کنی.

این شرکت احتمالا با دریافت درصدی از پول و کارمزد درامد بسیار زیادی خواهد داشت. در آلمان و خیلی از کشورهای دیگر ایرانیان مهاجری هستند که تبادل ارز بصورت غیر مجاز و سیاه انجام می دهند و با رابط خود در داخل ایران هماهنگ می کنند و تلفنی ارزه برای دیگران تبادل می کنند و در واقع یک شغل سیاه به شمار می اید و خیلی ها از این راه میلیاردر شده اند. یک نمونه از این افراد که در ژاپن و آلمان فعالبت می کرد و از مرده سوزی به این کار تغییر شغل داده و میلیاردر شده بود از نزدیک دیده ام. شرکت مانی گرم و وسترن یونیون  هم احتمالا از این گونه دلالی که از قبل هم وجود داشته است ایده گرفته است اما لازمه آن این است که در همه کشورها و شهرها دفتر داشته باشند احتمالا به خاطر درامد زیاد در همه شهرها شعبه دارند. در ایران بعلت امریکایی بودن شرکت احتمال زیاد فعالیتی ندارند اما صرافی ها آگهی مانی گرام می دهند. 

آدرس سایت مانی گرام در آلمان

متن انگلیسی کلاهبردار اینترنتی

You don’t buy Gram …You send ..ok.You will be given a form an you fill the form according to what is written there or give the Money gram agent the information and tell him or her you want to send a money in minutes transfer to a friend in Ukraine and once it has been sent you will be given a receipt and on the receipt you will find a reference number you are to give to me same as your full name and full address then i will have to go take it here after ten minutes you have sent with an identification card that has my name

 

شرکت مانی گرام (مانی گرم) یک شرکت آمریکایی است که وظیفه نقل و انتقال پول را بر عهده دارد. فعالیت شرکت مانی گرام شامل جا بجایی پول و اوراق بهادار می باشد. شبکه مانی گرام درسراسر دنیا متشکل از دفاتر مستقل، بانکها و موسسات مالی است. این شرکت در سال 1940 میلادی بنا شد و بتدریج به یکی از بزرگترین شرکتها در زمینه مانی اوردر و صنعت نقل و انتقال الکترونیکی پول تبدیل شد.

مانی گرام در حال حاضر بعد از شرکت وسترن یونیون دومین شرکت در زمینه نقل و انتقال پول در دنیا می باشد و دارای بیش از310 هزار شعبه در بیش از 194 کشور دنیا است .مانی گرام از خیلی جهات شبیه وسترن یونیون می باشد با این تفاوت که شعبه های آن دارای پراکندگی کمتر هستند و از طرفی در بعضی موارد علی الخصوص جهت ارسال حواله انی به چین دارای کارمزد کمتری نسبت به وسترن یونیون می باشد.

حواله ارزی مانی گرام نیز نوعی حواله فرد به فرد است بدین نحو که فرستنده از یکی از شعبه های این شرکت اقدام به ارسال پول به گیرنده در نقطه ای دیگر از دنیا می کند و شخص فقط با ارائه پاسپورت و در همان لحظه قادر به دریافت پول می باشد.

آمریکایی ها حتی در بسیاری از کشورهای جهان کارهای پست داخلی ان کشورها را انجام می دهند. و این از زیرکی این کشور در امور اقتصاد هست.

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.