fblike job contact English English English 

عکس های رامبد جوان و نگار جواهریان

negar-javaherian-selfie

ایرانبیلد> نگار جواهریان همسر سوم جناب رامبد خان است که پس از ازدواج به پایان رسیده اول با ماندانا روحی و دوم سحر دولتشاهی صورت گرفته است. نگار جواهریان با رامبد جوان در فیلن پریدن از ارتفاع کم بسیار خوب بازی کردند و داستان فیلم بسیار جالب بود و نگار جواهریان نقش خود را بسیار خوب بازی نمود. فیلم یک پیام فلسفی مهم داشت. این فیلم در جشنواره برلین که فیلم تاکسی جعفرپناهی خرص طلایی را برده بود شرکت کرده بود. رامبد جوان در برنامه خندوانه نشان داد ظرفیتهایی بسیار بالاتر از یک بازیگر ساده دارد روح بلند و دانایی مناسب جامع شناختی دارد. یکی از جذابیت های برنامه خندوانه سلفی های رامبدجوان هست. در یکی از برنامه ها هم نگار جواهریان در خندوانه حضور داشت که در کنار رامبد دیده می شود.

 

rambod2 rombod-sahar-negar-photokade-8 سلفی-اکبر-عبدی-و-رامبد-جوان-در-برنامه-خندوانه  سلفی-رامبد-جوان-و-نگار-جواهریان2 سلفی-رامبد-جوان-و-نگار-جواهریان4 سلفی-رامبد-جوان-و-نگار-جواهریان6 سلفی-رامبد-جوان-و-نگار-جواهریان22 سلفی-رامبد-جوان-و-نگار-جواهریان24 سلفی-رامبد-جوان-و-نگار-جواهریان33 سلفی-رامبد-جوان-و-نگار-جواهریان222 سلفی-رامبد-جوان-و-نگار-جواهریان244

ruhi

رامبد جوان در دهه هفتاد با ماندانا روحی ازدواج می کند. همسرش هم مانند او هنرمند بوده و البته سروصدای ازدواج آنها زیاد به اطرافیان نمی رسد. نکته جالب در مورد ازدواج اول رامبد جوان این است که سیدمحمد خاتمی رئیس جمهور وقت ایران آنها را پای سفره عقد نشانده و برایشان خطبه را جاری می کند. در هر حال تنها چند سال بعد این ازدواج به بن بست رسیده و این دو از هم جدا می شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*6 پاسخ برای“عکس های رامبد جوان و نگار جواهریان

  1. Avatar رضا گفت:

    جای تاسف است که آنها با طلاق گرفتن از همدیگر شان عاقد را هم پایین می اورن!!

  2. […] عکس های رامبد جوان و نگار جواهریان | ایران بیلد سایت ایر… […]

  3. […] عکس های رامبد جوان و نگار جواهریان | ایران بیلد سایت ایر… […]

  4. […] عکس های رامبد جوان و نگار جواهریان | ایران بیلد سایت ایر… […]

  5. […] عکس های رامبد جوان و نگار جواهریان | ایران بیلد | رسانه ا… […]


contact