job job job job  job            jobjob job  

شکست های سنگین حوثی ها

صنعا در آستانه سقوط

ایرانبیلد :

اخیرا با خیانت علی عبدالله صالح و سازش پنهانی او با بن سلمان باعث شد حوثی ها صدمات سنگینی خوردند. شاید اتحاد با عبدالله صالح از همان اول اشتباه بود از حالا به بعد حوثی ها بهتر اوضاع یمن را تحلیل خواهند کرد و عبدالله صالح قطعا برای همیشه به سزای خیانت خود خواهد رسید.

خبر پایینی قدیمی است و مربوط به سقوط عدن است

 ائتلاف غربی عربی باضافه اسراییل توانستند بسیاری از شهرهای جنوبی را پس بگیرند. رسانه های داخل ایران درباره شکست حوثی ها سکوت کرده اند. ائتلاف ضد حوثی توانست با پشتیبانی بی امان هوایی از حزب اخوانی اصلاح و مزدوران خارجی عرب پس از اشغال عدن به سمت صنعا حرکت کنند.  حوثی ها به موشک ضد کشتی و ضدهوایی پیشرفته مجهز نیاز دارند.

 اگر حوثی ها موشک ضد کشتی نداشته باشه پشتبانی همه روز و پیاده کردن نیرو توسط مصر اردن امارات و بقیه ادامه خواهد یافت. اعراب تمام حیثیت خود را برای نابودی حوثی ها سرمایه گزاری کرده اند. اگر شرایط با هوشمندی نخبگان نظامی پشتبان حوثی ها تغییر نکند پیشروی اعراب سنی ادامه خواهد یافت. شرایط شبیه پیاده کردن نیرو در نرماندی فرانسه در جنگ دوم هست. اگر حوثی ها به موشک ضد کشتی یا ضد هوایی دست یابند یمن برای اعراب مهاجم به جهنم فراموش شدنی تبدیل خواهد شد. اما حتی اگر حوثی ها شکست بخورند یمن مانند لیبی دچار هرج و مرج خواهد شد چون عربستان تمام پشتبانی نطامی را عامدانه به الفاعده یمن داده است .

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
2 پاسخ برای“شکست های سنگین حوثی ها

  1. g p گفت:

    دروغ که حناق نیست هی بگویید . آخه شیعیان دو آتیشه اثنی عشری ، شما را به حوثی های 4 امامی که بعد از امام حسینتان بقیه امامانتان را قبول ندارد و ادعای امامت آنها را دروغ میدانند چه کار . غیر از این است که سرمایه های مردم بیچاره ایران را به یک مشت اوباش حوثی بدهید که آنها صرف کشتار مردم یمن کنند چه نتیجه ای حاصل شده است.

    • iranerbild گفت:

      عزیز من حوثی ها اکثرا دوازده امامی شده اند و به سرعت هم این تبدیل داره شدت می گیره. تازه مهم هم نیست که قبول داشته باشند یا نه. مهم بازگشت نفوذ ایران هست و کاهش نفوذ عربستان.و اشتراک در موضوع امام حسین


بازگشت به بالا


 width=270
 width=270
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job