job job job  job        jobjob job  job

شکست های سنگین حوثی ها

صنعا در آستانه سقوط

ایرانبیلد :

بروزرسانی

امارات عربستان و فرانسه انگلیس آمریکا و متحدین پس از پیشروی های اولیه شکست سنگینی در الحدیده خوردند. آنها فکر می کنند الحدیده محل رساندن موشک به الحوثی ها هست و با این کار می خواستند حوثی ها را محاصره کنند اما بعلت نزدیکی کوهستان به الحدیده این شهر همیشه در دسترس موشکهای حوثی ها هست و امکان دسترسی به آن دشوار است. در حال حاضر ائتلاف عربی غربی عبری عقب نشینی کرده است

خبر زیر قدیمی

اخیرا با خیانت علی عبدالله صالح و سازش پنهانی او با بن سلمان باعث شد حوثی ها صدمات سنگینی خوردند. شاید اتحاد با عبدالله صالح از همان اول اشتباه بود از حالا به بعد حوثی ها بهتر اوضاع یمن را تحلیل خواهند کرد و عبدالله صالح قطعا برای همیشه به سزای خیانت خود خواهد رسید.

خبر پایینی قدیمی است و مربوط به سقوط عدن است

 ائتلاف غربی عربی باضافه اسراییل توانستند بسیاری از شهرهای جنوبی را پس بگیرند. رسانه های داخل ایران درباره شکست حوثی ها سکوت کرده اند. ائتلاف ضد حوثی توانست با پشتیبانی بی امان هوایی از حزب اخوانی اصلاح و مزدوران خارجی عرب پس از اشغال عدن به سمت صنعا حرکت کنند.  حوثی ها به موشک ضد کشتی و ضدهوایی پیشرفته مجهز نیاز دارند.

 اگر حوثی ها موشک ضد کشتی نداشته باشه پشتبانی همه روز و پیاده کردن نیرو توسط مصر اردن امارات و بقیه ادامه خواهد یافت. اعراب تمام حیثیت خود را برای نابودی حوثی ها سرمایه گزاری کرده اند. اگر شرایط با هوشمندی نخبگان نظامی پشتبان حوثی ها تغییر نکند پیشروی اعراب سنی ادامه خواهد یافت. شرایط شبیه پیاده کردن نیرو در نرماندی فرانسه در جنگ دوم هست. اگر حوثی ها به موشک ضد کشتی یا ضد هوایی دست یابند یمن برای اعراب مهاجم به جهنم فراموش شدنی تبدیل خواهد شد. اما حتی اگر حوثی ها شکست بخورند یمن مانند لیبی دچار هرج و مرج خواهد شد چون عربستان تمام پشتبانی نطامی را عامدانه به الفاعده یمن داده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.
3 پاسخ برای“شکست های سنگین حوثی ها

 1. Avatar gp گفت:

  پول مردم بیچاره ایران را صرف حوثی ها کردند تا آنها بتوانند علیه دولت قانونی یمن دست به کودتا بزنند و پایتخت کشور را تسخیر و بعد به شهر عدن حمله ور شوند . رئیس دولت قانون یمن منصور هادی است نه کسی دیگر که اگر نبود چرا موقع سخنرای او در سازمان ملل مدعیان ایشان به وی اعتراض نکردند که شما رئیس جمهور نیستید و خفقان گرفته بودند فقط از طریق رسانه های دروغگویی مانند شما مردم را فریب میدهند که انگار ایشان رئیس جمهور نیست و حوثی آدمهای آزادی خواهی هستند که دارند با متجاوزین میجنگند. از آنطرف حوثی ها علی عبداله صالح را رئیس جمهور و نیروهای تحت امر او را ارتش یمن میدانستند ولی همین حوثی ها علی عبداله صالح را کشتند . چطور کودتا کردن علیه دولت قانونی میشود آزادی خواهی . اما دفاع دولت قانونی یمن از حق حاکمیتش با کمک اعتلاف عربی میشود خیانت . شما اروپا نشینان هم میتوانید تفکرات ارتجاعی و تروریستی داشته باشید ولی مردم آزاده و هوشیار ایران تمام و کمال حقیقت را می داند پس دست وپای اضافی نزنید. در ضمن چطور آب شیعیان 12 امامی با حوثی های 4 امامی که از امام حسین به بعد را امام نمیدانند در یک جوی میرود. این هم یک سوال اساسی که باید شما افراط گرایان فرنگ نشین به آن پاسخ دهید.

 2. Avatar g p گفت:

  دروغ که حناق نیست هی بگویید . آخه شیعیان دو آتیشه اثنی عشری ، شما را به حوثی های 4 امامی که بعد از امام حسینتان بقیه امامانتان را قبول ندارد و ادعای امامت آنها را دروغ میدانند چه کار . غیر از این است که سرمایه های مردم بیچاره ایران را به یک مشت اوباش حوثی بدهید که آنها صرف کشتار مردم یمن کنند چه نتیجه ای حاصل شده است.

  • Avatar iranerbild گفت:

   عزیز من حوثی ها اکثرا دوازده امامی شده اند و به سرعت هم این تبدیل داره شدت می گیره. تازه مهم هم نیست که قبول داشته باشند یا نه. مهم بازگشت نفوذ ایران هست و کاهش نفوذ عربستان.و اشتراک در موضوع امام حسین


بازگشت به بالا


Reportage
Iran
notruf

     job