job job job  job        jobjob job  job

یوهاخیم لوو: برای قهرمانی به برزیل می رویم

Germany - 2014 FIFA World Cup Training Camp in Italy - Day 5

دور نخست تمرینات آماده سازی تیم ملی آلمان در کمپ تیرول به پایان رسید تا یوآخیم لوو سرمربی مانشافت گزارشی از شرایط تیم ملی به خبرنگاران بدهد.
شرایط تیم در تمرینات…” اکثر بازیکنان کاملا قابل اعتماد هستند و کار بسیار بسیار خوب پیش می رود. من از شرایط فعلی کاملا راضی هستم در جلساتی که با بازیکنان داشتیم در مورد تیم های حاضر در گروه به تجزیه و تحلیل پرداختیم و نقاط قوت و ضعف آن ها را بررسی کردیم.”

مصدومیت بازیکنان….” فیلیپ لام فردا به تمرینات باز می گردد سپس ما باید در مورد او تصمیم بگیریم و شرایط را برایش آرام نگه داریم مصدومیت مچ پای او کاملا بهبود یافته، مانوئل نویر هم چند روز دیگر تمرینات بدنسازی خود را آغاز خواهد کرد و به آرامی به شرایط مناسب باز می گردد. باستین شواین اشتایگر نیز تمرینات را آغاز کرده و مارسل اشملزر نیز انتظار می رود که چهارشنبه به تمرینات گروهی اضافه شود. من هیچ مشکلی در این مورد ندارم و مطمئن هستم که همه ی این بازیکنان برای جام جهانی به شرایط آمادگی خواهند رسید.”

بازیکنان جوان حاضر در اردو کریستف کرامر و اریک دورم…” از حضور آن ها کاملا راضی هستم شما می توانید شور و شوق و انگیزه را در آن ها ببینید بسیار بسیار مشتاق یادگیری هستند آن ها شرایط بسیار خوبی برای تبدیل شدن به یک بازیکن بین المللی حرفه ای دارند.

حمایت هواداران از تیم ملی…” حمایت عمومی بسیار مهم است از ما در جنوب تیرول به گرمی استقبال شد خوشحالیم که هواداران تا این حد پشت تیم هستند این یک احساس خوب را به ما می دهد و چنین تصاویری در تورنمنت های گذشته قدرت زیادی به ما داد.”

انتظارات از تیم ملی…” انتظارات همیشه یکسان است. وقتی به هر تورنمنتی که برویم می خواهیم که قهرمان شویم. ما باید برای تحمل این فشار قدرت مند باشیم  حالا این اعتماد و جاه طلبی را برای کسب قهرمانی داریم و هنگامی این عطش خاموش خواهد شد که ما جام را بدست آوریم صرف نظر از شرایط بازیکنان ما می خواهیم قهرمان شویم و با یک تیم خوب و بازیکنان مشتاق راهی برزیل خواهیم شد.”

پست فیلیپ لام …” در این مورد هیچ مکالمه ای صورت نگرفته، ما پس از شرایط آماده سازی در این مورد تصمیم گیری خواهیم کرد و این به شرایط بازیکنان دیگر نیز بستگی خواهد داشت. در حال حاضر زود است که بخواهیم در این مورد صحبت کنیم ما باید شرایط سامی خدیرا و باستین شواین اشتایگر را هم بررسی کنیم.”

کرامر، تونی کروس و آندره شورله…” شانس کرامر برای بدست آوردن بلیط برزیل بسیار خوب است او در پست هافبک بسیار با انگیزه تمرین کرده و در هافبک مرکزی بسیار قدرت مند و با انعطاف ظاهر شده است. کروس در طول فصل عملکرد بسیار خوبی داشته و حالا به یک بازیکن بالغ تبدیل شده است من انتظار دارم او در جام جهانی نقشی متفاوت تر از آنچه در یورو ۲۰۱۲ داشت را به عهده بگیرد. شورله نیز در لیگ برتر انگلستان فصل خوبی داشته و اعتماد به نفس بالای او را می توانید به خوبی حس کنید.”

سامی خدیرا…” سامی مدت زیادی در تمرینات شرکت کرده است و در فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز بازی کرد و با این قهرمانی می تواند روند پیشرفتش را ادامه دهد او هر هفته نسبت به فبل قوی تر می شود و از نظر جسمی و پزشکی در شرایط معقولی به سر می برد من مشکلی برای حضور او در جام جهانی نمی بینم.”

آب و هوای برزیل….” ما یک هفته زودتر برای خو گرفتن به شرایط آب و هوایی به برزیل پرواز می کنیم سال گذشته در این زمان من برزیل بودم فقط گرما نیست که آزار دهنده است بلکه رطوبت دیوانه کننده است. هنگامیکه شما بعدازظهر بازی داشته باشید بار اضافی به تیم وارد خواهد شد و شما به بازیکنان پر قدرتی نیاز دارید که در این شرایط شکایتی نداشته باشند. ما نیاز به ترکیبی از سرعت بالا، مالکیت توپ و ضد حملات سریع داریم این نوعی متفاوت از فوتبال خواهد بود.”

برامد: خبرلایو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بازگشت به بالا


Iran
notruf

     job