fblike job contact English English English 

بزرگترین سایت همسریابی جهان

jiayuan

بزرگترین سایت همسریابی جهان  در دستان یک زن ۳۷ ساله چینی به نام  Gong Haiyan قرار دارد او ساکن شانگهای چین هست. ده سال عمر این سایت است و صد میلیون عضو دارد. نام این سایت  jiayuan  به زبان چینی است.

 www.jiayuan.com  رتبه جهانی سایت بین سه تا چهار هزار هست و رنکینگ گوگل آن شش می باشد (بهترین رنگ گوگل در جهان ده هست و صفر بدترین رتبه هست). این خانم معتقد است صداقت کاربران اینترنتی مهمترین اصل موفقیت و اعتماد دیگر افراد به این گونه سایتهاست. اگرچه تاکنون بیش از ۴٫۵ میلیون نفر در این سایت همسریابی با هم آَشنا شده و ازدواج کرده اند اما وی هشدار میدهد همیشه دوستی های اینترنتی پایان خوشی ندارد. چراکه ارتباط از راه دور و احتمال عدم صداقت افراد زمینه سوء استفاده های مالی و عاطفی را در این گونه محیطها افزایش میدهد.

همسریابی ایرانیان خارج از کشور

⇑♥♣♥⇑

هرکس در زندگی به یک همراه همیشگی وفادار احتیاج دارد و این یکی از نیازهای اولیه بشر است، اما متاسفانه بحرانهای اقتصادی و ترویج فحشا و تهاجم فرهنگ غربی این امر مهم را در نظر جوانان به شدت کمرنگ کرده است. قانون تک فرزندی در چین نیز باعث شده است تا سال ۲۰۲۰ میلادی بیش از ۲۰ میلیون مرد مجرد در این کشور بدون همسر بمانند و این یک مشکل اجتماعی بزرگ است. برخلاف کشور چین در برخی کشورها آمار دختران مجرد و بدون همسر رو به افزایش است. بنابراین طرح فعالیت چنین سایتهایی میتواند یاری دهنده کاربران در این زمینه باشد.

او زن کارآفرین به شمار می آید او در مصاحبه ای با یک شبکه تلویزیونی گفت: کشور چین اکنون در بحران ازدواج به سر میبرد و تعداد افراد مجرد در این کشور به شدت رو به افزایش است.

hamsaryabi iranbild china hamsaryabi iranbild

♣♣♣

 width=

♥♥♥Comments are closed.


contact