job job job job job  job           jobjob    

دیدار پوتین و سردار سلیمانی

solemiani iranbild

سخنگوی کرملین دیدار قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس ایران با پوتین را تکذیب کرده و گفته است ابشان سفری به مسکو نداشته است. اما اینگونه تکذیب ها معمولا تکذیب کامل نیست یعنی ممکن است سردار سلیمانی واقعا به مسکو رفته باشد اما با پوتین دیدار نکرده باشد. قبلا همین داستان در سفر سردار سلیمانی با مصر یا سفر دکتر ولایتی به آمریکا رخ داده بود. معمولا جزییات تکذیب می شود نه ماهیت خبر.

پیشتر «برت بیر» مجری شبکه خبری فاکس نیوز مدعی شده بود یکی از بزرگترین دشمنان آمریکا تحریم‌های مسافرتی را نقض کرده است، در ارتباط تصویری با یکی از خبرنگاران خود ادعاهایی در رابطه با سردار سرلشکر «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، را بیان کرد.
خبرنگار فاکس نیوز از پنتاگون اظهار داشت: سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس ایران اخیراً برای دیدار با مقامات ارشد روسیه به مسکو سفر کرده است.

خانم «جنیفر گریفین» افزود: منابع اطلاعاتی می‌گویند که سلیمانی روز جمعه ۲۴ جولای (دوم مرداد) با پرواز شماره ۵۱۳۰ خطوط هوایی ایران وارد روسیه شده است و سه روز قبل از جلسه استماع جان کری وزیر امور خارجه آمریکا در سنا، روسیه را ترک کرده است.
وی با بیان اینکه سلیمانی در مسکو با ولادیمیر پوتین و وزیر دفاع او دیدار کرده است، تصریح کرد: این خبر در حالی منتشر می‌شود که قرار است تحریم تسلیحاتی سازمان ملل به عنوان بخشی از توافق هسته‌ای ظرف پنج سال لغو شود.

خبرنگار فاکس نیوز در پایان خاطرنشان ساخت: برغم وعده‌های جان کری و دیگران مبنی بر تحریم بودن سلیمانی، این فرد به تدریج در حال تبدیل شدن به یک چهره کلیدی در عرصه جهانی است.

Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

بازگشت به بالا


 width=270
 width=270
Iran
Greenmatech
Iran
notruf

     job