fblike job contact English English English 

نسخه ی کلینیک ارلانگن آلمان برای جراحی قلب

Rezept Klinik Erlangen

دیگر نیاز به عمل گرفتگی قلب نیست

جراحی قلب با لیمو و سیر روشی آلمانی

دو نوع جراحی هست که تا آنجا امکان دارد آدم باید از انجام آن بپرهیزد یکی جراحی باز قلب و دیگری جراحی دیسک کمر هست. در بسیاری از این موارد با روشهای ظبیعی می توان جلوی این عمل های سنگین که برای افراد دیابتی بسیار خطرناک هست جلوگیری کرد.

ارلانگن شهری صنعتی و دانشگاهی واقع در ایالت بایرن کشور آلمان است. این شهر در فاصله ۲۰ کیلومتری در شمال شهر نورنبرگ و در محل تلاقی رودخانه رگنیتز و انشعاب اصلی آن قرار دارد.

اگر رگ های قلب یا مغز به علت رسوبات (چربی یا املاح) تنگ شده باشند، با نوشیدن روزانه یک لیوان کوچک از محلولی که تقریباً 30 پر سیر پوست کنده شده و 5 لیمو ترش زرد (ارگانیستیک) با پوست  تهیه می شود ، رسوبات رگ ها حل و تنگی آن ها برطرف می شود.

لیمو و سیر به طور کامل با میکسر خرد و با اضافه کردن یک لیتر آب به آن برای پختن روی اجاق قرار گیرد اما به محض جوش آمدن (به اصطلاح با اولین قل) از روی اجاق برداشته شود . این محلول پس از عبور از صافی ( صاف کردن ) در بطری در بسته در جایی خنک نگهداری شود . نوشیدن روزانه یک لیوان کوچک( استکان) قبل یا بعد از غذا از این محلول همان کاری را انجام می دهد که در بالا ذکر شد . این اندازه از محلول برای یک دوره ی سه هفته ای برای یک نفر کفایت می کند . بعد از این مدت آثار مفید آن در تجدید نیرو ی حیات در تمام بدن قابل احساس است و رسوب گرفتگی رگ ها و آثار جانبی آن از قبیل اختلال در بینایی و شنوایی شروع به رفع شدن خواهد کرد.

پس از این سه هفته و بعد از یک وقفه ی یک هفته ای ، باید یک دوره ی سه هفته ای دیگر این مداوا را عیناً مانند فوق تکرار کرد . بعد از این مدت موفقیت قطعی در مداوا حاصل می شود .این مداوا سالی یک بار باید انجام گیرد. بوی نامطبوع سیر در این روش به اندازه ای کم می شود که دیگران را نمی آزارد. با قرار دادن سیر در آب جوش پوست آن به راحتی کنده می شود. این روش به نسخه ی کلینیک شهر ارلانگن آلمان Rezept Klinik Erlangen معروف است.

از معجون سیر و لیمو برای درمان تیروئید و کبد (کبد چرب و سنگین و مسموم) هم در آلمان استفاده می شود. در دوران باراداری و شیردهی مصرف این نسخه توصیه نمی شود.

دانلود مقاله به زبان آلمانی knoblauchrezept

Knoblauchkur_1  Rezept Klinik Erlangen 1 Rezept Klinik Erlangen 3 Rezept Klinik Erlangen 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
contact