fblike job contact English English English 

آلمان ثبت شرکت

deutsch unternehmen registrieren

ثبت شرکت در آلمان حداقل 2 ماه زمان میبرد.

در آلمان به شرکت‌های خصوصی با مسئولیت محدود، که دست‌کم با سرمایه ۲۵٬۰۰۰ یورو ایجاد می‌شوند GmbH گفته می‌شود. دولت آلمان برای رونق دادن بازار چند سال پیش قانونی تصویب کرد تا بتوان با سرمایه اولیه ۱ یورو نیز شرکت با مسئولیت محدود مبتدی راه اندازی کرد. ثبت شرکت در آلمان با مسئولیت محدود تا رقم سقفی سرمایه اولیه مسئول هستند. به همین خاطر در خیلی قرارداد ها طلبکاران ضمانت های گسترده تری تقاضا میکنند… از جمله سند ملک و غیره.

عبارت GmbH که پس از نام شرکت نوشته می‌شود بیانگر این است که این ثبت شرکت در آلمان یک شرکت با مسئولیت محدود می‌باشد. GmbH در واقع حروف اول عبارت Gesellschaft mit beschränkter Haftung است که به معنی ثبت شرکت در آلمان با مسئولیت محدود است. در این نوع از شرکت‌ها رسما باید دو شریک وجود داشته‌باشد (یک نفره هم امکان دارد) و ممکن است متعلق به یک شرکت سهامی‌عام باشد.

هزینه‌های ثبت شرکت با مسئولیت محدود:

هرینه کامل برای ثبت شرکت بین 9000 الی 13000 یورو می باشد و این هزینه شامل هرینه های ثبت شرکت، تهیه اساسنامه، آگهی ها ، مشاوره حقوقی و گرفتن مجوز صنفی و ترجمه های مدارک به زبان آلمانی است.

این مبلغ شامل گرفتن مجوز های خاص، افتتاح حساب بانکی در بانکهای آلمان نمی باشد.

شرکت باید یک مشاور مالیاتی برای تنظیم دفاتر، سود و زیان و محاسبه ارزش افزوده یا مالیات بر مصرف و ترازنامه و مالیات سالیانه داشته باشد.

شرکت باید یک محل اقامتی یا نشانی داشته باشد که برگه های قانونی و نامه ها به این آدرس فرستاده شوند.

دفتر کار شرکت را می توان در آلمان به شکل فردی یا گروهی کرایه نمود.  اجاره بهای دفاتر شرکت برای فعالیت های تجاری بستگی به بزرگی یا کوچکی و موقعیت آن بین 400 یورو  تا 1500 یورو و بیشتر می باشد. چنانچه چند شرکت یا بازرگان یک دفتر را اجاره نمایند، کرایه وهزینه های دیگر: مانند هزینه های کارمند، تلفن، برق و … می توان بین خود سرشکن نمود تا هزینه کم شوند.

1- دفتر وکالت رضوی دينانی

Hohenstaufenring 44-46
50674 Köln – Germany

Tel.: (0221) 13 95 347
Fax: (0221) 13 95 346

نشانی الکترونیکی: 
E-Mail: sprachdienst@canoun.de

…………………………………………

2- شرکت مشاوران بین الملل پارس تاکان    00982188323868 و 09199020020    Iran

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
contact