job job job job job               job ارزjob job

نرخ واحدهای کلنگی در تهران تابستان ۹۴

kolangi

جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان کلنگی در مناطق ۲۲گانه شهری تهران است.  این ارقام مربوط به اعلام سامانه رسمی املاک می باشد

اقتصاد آنلاین

kolangi2

املاک کلنگی در محله‌هایی همچون تهران نو و نیروی هوایی دارای بیشترین افت قیمت فروش در سال گذشته بوده‌اند زیرا قیمت زمین‌های مسکونی در پاییز سال پیش نسبت به تابستان همان سال در منطقه ۱۳ در مدت زمان اشاره شده، معادل ۸ /۱۳ رشد منفی داشته است.

طبق گزارش مرکز آمار کمترین قیمت معامله شده ملک کلنگی در منطقه ۱۳، متری ۲ میلیون تومان و بیشترین قیمت معامله شده بابت هر متر مربع در این منطقه ۸ میلیون و ۹۸۸ هزار تومان و متوسط قیمت، متری ۴ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان اعلام شده است. از سوی دیگر منطقه‌ای که قیمت املاک کلنگی در آن نسبت به سایر منطقه‌های دیگر تهران در دو فصل پایانی سال ۹۲ از کمترین میزان کاهش قیمت برخوردار بوده است، منطقه ۲۱ است چراکه درصد اعلام شده میزان افت قیمت املاک کلنگی در پاییز ۹۲ در مقایسه با تابستان منفی ۳/ ۲ درصد است.

محله‌های تهرانسر و شهرک هواپیمایی، محله‌های شاخص منطقه مذکور هستند که پایین‌ترین نرخ معامله شده برای هر متر مربع در این منطقه یک میلیون و ۶۳۹ هزار تومان و بیشترین نرخ معامله شده برای هر متر مربع پنج میلیون و ۷۰۸ هزار تومان و متوسط قیمت در ازای هر متر مربع ۲ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان ثبت شده است. همچنین مناطقی که کمترین قیمت معامله شده املاک کلنگی‌شان کمتر از ۲ میلیون تومان از سوی مرکز آمار معرفی شده مربوط به مناطق ۱۷ تا ۲۱ و ۱۴ است.

در منطقه ۱۷ (محله‌های ابوذر، قزوین و آیت‌الله سعیدی) کمترین قیمت معامله شده ملک کلنگی متری یک میلیون و ۱۱۱ هزار تومان، در منطقه ۱۸ (بخشی از اتوبان آزادگان، اسماعیل آباد و ابراهیم آباد) کمترین قیمت معامله شده ملک کلنگی متری یک میلیون و۱۱۱ هزار تومان، در منطقه ۱۹ (عبدل‌آباد) کمترین قیمت معامله شده ملک کلنگی متری یک میلیون و ۱۱۸ هزار تومان، در منطقه ۲۰ (جوانمرد قصاب، هاشم‌آباد) کمترین قیمت معامله شده ملک کلنگی متری یک میلیون و ۱۵ هزار تومان و کمترین قیمت معامله شده املاک کلنگی در منطقه ۱۴ (پرستار، نبرد و بخشی از ۱۷ شهریور) کمترین قیمت معامله شده ملک کلنگی متری یک میلیون و ۴۳۵ میلیون تومان اعلام شده است.

کمترین قیمت‌های ذکر شده معامله شده املاک کلنگی توسط مرکز آمار شاید از نظر متقاضیان بازار مسکن دور از ذهن به نظر برسد اما در هر صورت قیمت‌های عنوان شده از سوی مرکز آمار براساس قیمت‌های معامله شده در بنگاه‌های املاک است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

بازگشت به بالا


output_nrpmHy
Reportage
Iran
Iran
Iran
Iran
output_nrpmHy
Greenmatech
notruf

     job