Wednesday, 5. August 2015  ir    ir ir
ایران خودرو ضد خواست مردم ایران خودرو ضد خواست مردم
پس از نظر سنجی صدا و سیما معلوم شد حدود هفتاد درصد مردم ایران خودروی آلمانی دوست دارند اما مدیران خودرو ‍که هیچ وقت مشتری... ایران خودرو ضد خواست مردم

my_peugeot_cartoon_by_femfoyou-d2yev67

پس از نظر سنجی صدا و سیما معلوم شد حدود هفتاد درصد مردم ایران خودروی آلمانی دوست دارند اما مدیران خودرو ‍که هیچ وقت مشتری مدار خوبی نبوده اند و احترام مردم ایران را نگه نداشته اند و به سلیقه آنها هیچ وقت احترام نمی گذارند.

 بطور مشکوکی با لجاجت و لابی گری دست روی بی کیفیت ترین و بی نشان ترین خودروی اروپا گذاشته است در حالیکه در جهان بهترین شرکت های خودروسازی فولکس واگن، تویوتا، نیسان و هیوندا … وجود دارند.

 مردم باید در برابر این بی احترامی ایران-خودرو, خرید پژو را تحریم کنند. در ادامه نظرات مردم را در این باره در سایت فارس می شنوید>

– این آقا ( یکه زارع) اینقدر اسم خودروسازهای جهانی رو میاره فکر می‌کنه مردم خوابند، شما شریک اول اخرتون پژویه، البته شریک که نه چون اگه پژو هم بخواهد در ایران سرمایه گذاری کند شما برای منفعت خودتون هم که شده نمی گذارید!

– ایران خودرو همیشه دنبال خودروسازها بی‌کیفیت که حتی بین 10 خودرو ساز برتر هم نیستند، میره و منت کشی می‌کنه. (منظورم رنو و پژو هست)
فولکس واگن، تویوتا، نیسان و هیوندا خیلی شرف دارند به رنو و پژوی خیانتکار.

– آقای محترم ( یکه زارع)، فرانسوی ها حقوق مردم ایران را رعایت نکردند، شما چطور که خودی هستید؟

-باور نکردنی هست که حتی در بهترین وضعیت بدترین تصمیم را می‌گیرند، یعنی صداقت برخی مدیران باید ارزیابی جدی شود چرا عجله برای عقد قراردادی را دارند که اگر از طرف ایران لغو شود ایران را متضمن خسارات میلیاردی میکند؟

– لطفاً پس از اتمام بررسی ها وارد فاز مذاکرات شوید، چون با این حساب کتاب شما ممکن است حریف دوباره کلاهی روی کلاه قبلی سرتان بگذارد و تا بیایید این یکی را بررسی کنید، حساب صنعت خودروی کشور با کرام الکاتبین است.

– آقایان ایران خودرو! پژو دیواری نیست که فکر کنید می‌شود رویش یادگاری نوشت.

– توافق با شرکت پژو به هر بهانه‌ای اشتباهی بزرگ و مردود است.

pejuet

دانشجوی دکترا در امریکا می‌گوید: اینجا اکثر خودروهای خارجی مربوط به دو کشور کره و ژاپن است. از تویوتا که خیلی طرفدار داره تا هیوندایی و هوندا. این خودروها هم مصرف پایین دارند و هم طول عمر زیاد. ازتون خواهش میکنم به جای مذاکره صرفا با پژو که من حتی یک دونه از خودروهاش رو اینجا ندیدم با اون شرکت های خوب خودروسازی دیگر هم وارد مذاکره بشوید.

– اگر قرار باشه در صنعت خودرو با اروپایی‌ها کار کنیم، فرانسوی ها و انگلیسی ها امتحان خود را بد پس داده اند، اما آلمانیها خوب بوده اند. ایتالیا هم از فرانسه بهتر با ما رفتار کرده اگر قرار بر ارتباط خودرویی هست با آلمان و ایتالیا باشد بهتر است.
– آخه مگه خودروساز تو اروپا کمه که گیر کردیم رو پژو…..این همه خودروساز آئودی.بی ام دبلیو . بنز و ..

– پرسنل ایران خودرو  می گوید: از این فرانسوی ها پدر سوخته تر باز خودشون هستند و جز کلاه گذاشتن سر ایران هیچ سودی برای ایران ندارند . متأسفانه بعضی از این مسئولان ما سنتی وابسته به فرانسه هستند و باج می دهند و نمی دانیم کی شر این افراد از سر ایران کم می‌شود.

iranerbild

No comments so far.

Be first to leave comment below.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.